Şartlar ve Koşullar

Bu kullanıcı şart ve koşulları (bundan böyle "Kullanıcı Şartları" olarak anılacaktır) Büro Şikayet web sitesinin (bundan böyle "Web Sitesi" olarak anılacaktır) her türlü kullanımı için geçerlidir.

Bu Kullanıcı Koşullarının, burada atıfta bulunulan veya Web Sitesinde başka şekilde yayınlayabileceğimiz diğer tüm işletme kurallarını, politikalarını ve yönergelerini içerdiği kabul edilir (örneğin kurallar, politikalar ve yönergeler zaman zaman değiştirilebilir)

Burada yer alan şartlar ile Kullanıcı Yönergeleri arasında herhangi bir çelişki olması durumunda, Kullanıcı Yönergeleri yönetilecek ve kontrol edilecektir.

Web Sitesini kullanarak, Kullanıcı Yönergeleri de dahil olmak üzere Kullanıcı Koşullarına tabi olmayı kabul etmiş olursunuz. Bu Kullanıcı Koşullarını kabul etmiyorsanız, Web Sitesini kullanmanıza izin verilmez ve Web Sitesini daha fazla kullanmamanız rica olunur. Kullanıcı olarak kayıt olmak için bu Kullanıcı Koşullarını açıkça kabul etmeniz gerekir.

SİTEDE HİZMETLER

1 Kayıtlı Kullanıcı

1.1 Burosikayet.com size Web Sitesine münhasır olmayan, devredilemeyen, iptal edilebilir, sınırlı erişim hakkı verir. Web Sitesine tam erişim ve kullanım sağlamak için bir profil oluşturmalı ve kullanıcı olarak kaydolmalısınız (bundan böyle "Kayıtlı Kullanıcı" olarak anılacaktır).

1.2 Web Sitesinde kişi başına sadece bir profil kaydetmenize izin verilir. Profil kişiseldir ve başkalarına aktarmamalısınız.

1.3 Kayıtlı Kullanıcı olabilmek için bir parolaya ihtiyacınız vardır. Web Sitesine giriş yaparken e-posta adresinizle kullanılması gereken kendi şifrenizi seçersiniz. Alternatif olarak, şifreyi size göndeririz. Parola kişiseldir ve başkalarına veremez veya başka şekillerde kullanmamalısınız. Parolanın üçüncü tarafların eline geçmemesini sağlamak sizin sorumluluğunuzdadır. Parolanın gizliliğinin ihlal edildiğini veya ihlal edilmiş olabileceğini fark ederseniz, bizi bu konuda bilgilendirmek zorundasınız. Parolanın ele geçirilmesi veya Kullanıcı Şartlarının ihlali için kullanılması riski varsa parolayı değiştirebilir ve ya da değiştirilmesini talep edebilirsiniz.

1.4 Kayıt işlemi sırasında bir kullanıcı adı seçmelisiniz. Web sitesinde incelemeler yazarken veya yorum yazdığınızda veya kullanıcı tarafından oluşturulan içerik oluşturduğunuzda (aşağıdaki 2.1'e bakın) kullanıcı adı Web Sitesinde gösterilir. Bu nedenle, başkaları tarafından tanımlanabileceğiniz bir kullanıcı adı kullanmak isteyip istemediğinizi düşünmelisiniz. Kullanıcı adı (i) rahatsız edici veya başka şekillerde hakaret edici olmamalı, (ii) "Misafir", "Yönetici", "* .dk", "* .com" vb. Terimlerini içermeli veya (iii) ünlü kişilerin isimleri veya haklarına sahip olmadığınız kişisel isimler dahil olmak üzere üçüncü bir tarafa ait olmamalıdır. Kullanıcı adınızın, herhangi bir üçüncü tarafa ait ve / veya Kullanıcı Koşulları ile ilgili hiçbir hakkı (fikri mülkiyet hakları dahil) ihlal etmediğini garanti edersiniz.

1.5 Kullanıcı adında değişiklikler sadece bizim tarafımızdan yapılabilir. Kullanıcı adınızı değiştirmek isterseniz, lütfen [email protected] adresinden bize ulaşın.

1.6 Herhangi bir zamanda, bildirimde bulunmaksızın ve önyargısız olarak, bu Kullanıcı Koşullarını veya ilgili yasaları ihlal ettiğiniz veya şüphelendiğiniz durumlarda profilinizi silme, askıya alma veya değiştirme hakkımız vardır. Profilinizi silerken, artık Web sitesinde kayıt ve / veya Kayıtlı Kullanıcı olarak oturum açmanızı gerektiren hizmetlere erişiminiz olmayacaktır. Profilinizi silerken, Web Sitesinde yaptığınız kullanıcı tarafından oluşturulan içeriği (bkz. 2.1) silme hakkımız saklıdır.

1.7 Ayrıca, profilinizi ve kullanıcı tarafından oluşturulan içeriği silme hakkını her zaman ve bildirimde bulunmadan veya açıklama yapmadan saklı tutarız (bkz. 2.1). Bu durumda, sorumluluk reddi beyanımız sınırlama olmaksızın uygulanır.

1.8 Kayıtlı Kullanıcı değilseniz, Web Sitesinin kullanıcı kaydı gerektiren bölümlerine erişmenize veya erişmeye çalışmanıza izin verilmez.

Kayıtlı Kullanıcılar Tarafından Oluşturulan İçerik

2.1 Bu vesile ile bize dünya çapında, münhasır olmayan, daimi, değiştirilemez, telifsiz, sergilemek, çoğaltmak, değiştirmek, türev eserler yaratmak amacıyla veya herhangi bir materyal, bilgi, bildirim, inceleme, makale veya diğerlerini ticari olarak kullanmak için lisans vermektesiniz. Web Sitesinde Kayıtlı Kullanıcı olarak oluşturduğunuz iletişim türleri (bundan böyle "Kullanıcı Tarafından Oluşturulan İçerik" veya "UGC" olarak anılacaktır). UGC'yi özgürce kullanabilir ve aktarabilir ve UGC'yi üçüncü taraflara ifşa edebiliriz.

2.2 Kayıtlı Kullanıcılar, Web Sitesinde yayınladıkları UGC'den sorumludur.

2.3 Kayıtlı Kullanıcılar, Web Sitesinde yayınlanan tüm UGC'lerin doğru ve gerçek (devletin gerçekleri) veya gerçekte tutulduğunu (görüşlerini belirttikleri) garanti eder.

2.4 UGC, Kayıtlı Kullanıcının satın aldığı bir şirket veya kuruluşla ilgili olmalıdır veya şirketin veya kuruluşun ürün veya hizmetlerini kullanarak başka şekilde belgeleyebilir.

2.5 Kişisel veya mesleki ilişkiniz olan şirketlerle ilgili UGC yayınlayamazsınız.