Papara

Papara

Toplam Şikayet
3
Çözümlenen Şikayet
0
Teşekkür
0
Marka Görüntülenme
3368

Papara Hakkında


Papara yepyeni bir finansal deneyim sunan lider bir FinTech uygulamasıdır. Papara kullanan tüketicilere anında, ücretsiz, çok para birimli transferler sunmanın yanı sıra faturaları ödemek, dijital para ticareti yapmak ve harcama alışkanlıklarını takip etmek için tek durak noktası sağlıyor.

Yetersiz banka ve yetersiz hizmet alanlarını hedefleyen Papara, 2016 yılında Türkiye'de lansmanından bu yana büyüyerek 7,5 Milyondan fazla kayıtlı kullanıcı sayısıyla Türkiye'nin en büyük online para şirketi haline geldi. Papara ile 7/24 ücretsiz para gönderin, faturalarınızı ödeyin ve bütçenizi yönetin.

Ayrıca Papara Card'ı dünyanın her yerinde kullanın, ücretlerden kurtulun ve harcadıkça anında geri ödeme kazanın. Kredili mevduat hesabı yok, fazla harcama yok. Harcamalarınızı gerçek zamanlı olarak takip edin ve harcadıkça anında geri ödeme kazanın. Dünyanın her yerinden güvenli alışveriş. Minimum harcama limiti olmaksızın marka ve kategorilerden nakit para kazanın. Papara ile Tüm yerel ATM'lerde para yatırın / çekin. Ayda 500 TL'ye kadar ücret yok.

Papara Güvenilir mi ?

Evet, Papara güvenilir bir kuruluştur. BDDK (Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu) onaylı ve lisansları online para hizmetleri yönetmeye tam izinli olarak hizmet vermektedir.